KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 14088609
nr 1408 8609
Bob Matson
(f. 1945), Sverige
Instrumentbräda. Signerad, daterad -80. Gouache, 24x34 cm, yttermått inklusive ram: 37x46 cm
Bob Matson, svensk konstnär född 1945.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:09:26
19/7 19:10:24
Gouache